Bir Seçim Yapın
Yozgat Yolu 2. Km. Alaca / ÇORUM Tel: +90 364 411 42 42

KALİTE POLİTİKASI

İşletmemiz  1997 yılında FEN YEM GIDA SAN. VE TİC.A.Ş.  olarak 6000 M2 si kapalı olmak üzere toplam 25000 m2 alan üzerine Yozgat yolu 2. Km. Çorum Alaca ilçesinde kurularak hayvansal karma yem üretimine başlamıştır. Başlangıçta sadece toz yem üretimi yapan firmamız satışlarını ağırlıklı olarak İç Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Marmara ve Doğu Anadolu Bölgesine gerçekleştirmektedir.

1997 yılında yapılan pelet yem teknolojisi yatırımı ile pelet yem üretimine başlanmıştır. Fabrikamız da yapılan teknoloji yenilemesi ile toz ve pelet yem çeşitleri üretilmektedir. Artan rekabet ve piyasa koşullarına göre marka bazında da yenilikler yapılarak 2011 yılında üretmiş olduğumuz EFE, CAN, LEZZET, NAZAR, BEREKET, TOMURCUK, FİLİZ, ŞİRİN, SÜTCÜ, EZO Yem markasının tescili alınmıştır.

Ürün kalitesinin yanı sıra iş süreçlerinin ve yönetim anlayışının daha profesyonel uygulanması amacıyla Kalite Yönetim Sistemi İSO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri işletme bünyesinde başarıyla kurulmuş ve uygulanmaya başlanmıştır.

İşletmemizde halen karma yem süt, besi, buzağı yemi üretimi yapılmakta olup ülke genelinde bulunan 200’e yakın bayi ağı ile hizmet vermeye devam etmektedir. 20 ton / saat üretim kapasitesi bulunan firmamızın ürettiği mamuller Tarım Bakanlığı ve Yem Kanunlarına uygun olarak modern teknoloji ve uzman kadronun denetimi altında gerçekleştirilmektedir.

Diğer taraftan mevcut pazarlarda ki gelişimi devam ettirmek ve ulusal pazarda daha çok tanınan ve ürün kalitesiyle öne çıkan bir firma olabilmek amacıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir.